Erous je silný doplněk stravy určený výhradně pro muže.

Podporuje normální funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitu. Přispívá k normální funkci pohlavní soustavy. ​​​​​​Přispívá k normální funkci výkonu a regenerace. Pomáhá k posílení svalové pumpy. 

Monotónní sexuální zážitky, nedostatek touhy a uspokojení je problém každého muže. Objevil se přípravek, který udělá všem těmto problémům konec: Multivitamin Erous.

Problémy s erekcí se po dosažení třicátého roku potýká každý druhý muž. Negativně se to podepisuje na kvalitě sexuálního života i na sebevědomí jedince. 


Erektilní disfunkci způsobuje:

  • Nezdravý životní styl (alkohol aj návykové látky)
  • Psychické potíže (stres, neklid, úzkost)
  • Diabetes
  • Nervozita z nového sexuální partnera
  • Antidepresiva
  • Poruchy spánku

​​​​​​​​​​​​​​


Použití:
Přípravek je určen dospělým osobám od 18 let, především však mužům.


Dávkování:
Podávají se maximálně 2 tobolky denně (ráno, odpoledne) po dobu 1 týdne. Po této saturační fázi je vhodné používat pravidelně 1 tobolku denně v odpoledních hodinách. Jednorázové užití vykazuje nižší efekt, než pravidelné užívání.


Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí! Tento produkt není určen k diagnostikování, prevenci, léčení nebo prevenci nemocí.